HOMEPAGEO PROJEKTUCENÍKSENIORSKÉ BYDLENÍSTANDARDYFOTO RESTAURACE A HOTEL DOB-INVEST KONTAKT

DOBŘICHOVICE

 DVŮR ANEŽKY ČESKÉ aneb co nového v areálu bývalého statku

Restaurace a Hotel Panská Zahrada

Výstavba v areálu DOB Centrum byla dokončena III. etapou, objekty L+M, tedy restaurací a hotelem.  V září 2017 byla dokončena stavba a většina interiérů, v listopadu 2017 bylo zařízení otevřeno.

Proč Restaurace a Hotel Panská Zahrada?

Jak psáno v kronikách: Za husitských válek přišli Křižovníci jako katolický řád o Dobřichovice, tvrz u řeky byla rozbořena a obec vystřídala několik majitelů. V roce 1505 jsou Dobřichovice zase zpět v řádovém majetku. O obnovu a rozšíření se zasloužil velmistr Hynek Berka z Dubé, který dal na místě tvrze postavit renesanční zámek, nadále letní sídlo velmistrů a založil "panskou zahradu", dnešní park proti městskému úřadu. Restaurace a hotel je v těsném sousedství a v místě bývalého křižovnického statku.

Hotel nabízí 23 dvoulůžkových pokojů včetně svatebního apartmá, čtyři pokoje jsou propojitelné do „rodinné“ varianty, některé mohou být vícelůžkové. Chloubou areálu je velká restaurace s otevřenou kuchyní. Pro soukromé oslavy a firemní akce mohou zájemci využít krbový salonek nebo seminární místnost.

Restaurace je ideálním místem pro obchodní snídani či jednání, chutný oběd během pracovního týdne, romantickou večeři či rodinnou oslavu, svatbu, firemní školení s projektorem, flipchartem a profesionálním ozvučením. Od jara do podzimu návštěvníci jistě ocení prostornou terasu s letní kuchyní a grilem. Je možné se těšit na moderní poctivou gastronomii sahající od domácích těstovin, přes steaky až po výrobky z profesionální udírny. Provozovatel již nyní přijímá rezervace na podzimní akce včetně vánočních oslav, a hlavně silvestrovskou oslavu roku 2017!

Za obchodní stránku hotelu a restaurace odpovídá paní Eliška Lechnerová, tel. 602 689 243, e-mail: obchod@panskazahrada.cz.

Pod provoz hotelu bude nově patřit i wellness se saunou, vířivkou a 12 m bazénem, v němž budou probíhat plavecké kurzy, cvičení i plavání pro veřejnost.

Za provoz wellnessu odpovídá paní Petra Šárová, tel. 604 954 256, e-mail: fit@wellnessdobrichovice.cz.

 

 

 


Další informace lze nalézt na

www.panskazahrada.cz

www.wellnessdobrichovice.czFotografie z výstavby je možné si prohlédnout ve fotogalerii.
 

© DOB-Invest a.s., 2017